povídka gilt hell

Gilt hell (pozlacené peklo) - 3.kapitola/Víte jak důležité je mít ochranu?

28. července 2011 v 12:25 | Blaira
3.kapitola - Víte jak důležité je mít ochranu?
Blair pomalu otevřela oči a párkrát zamrkala,nějak nemohla vstřebat to co právě vidí,šťouchla do toho v ujištění jestli je to skutečné a pak vyskočila z postele ,,Chucku?!" vykřikla a stáhla z něj peřinu,on sám ještě nestačil zareagovat jen dvakrát mrkl ve znamení,že žije. ,,Ó můj bože,že tys na mne šahal!" Chuck se na ní dívá,leží tam jen ve spodním prádle a cukají mu koutky ,,To by mě ani ve snu nenapadlo!" ale koutky mu cukají pořád. Blair se od něj odvrátila ,,Bože,je mi z tebe na zvracení!" poznamenala Blair na účet jeho čestnosti,oblékla se a s mocným bouchnutím dveří odešla zavolat si taxíka,tyhle prázdniny asi nebudou patřit mezi ty nejslavnější, povzdechla si.

O tři týdny později
Serena se setká s Chuckem,před Blaiřiným bytem,sice nejdřív dělají,že jeden druhého nevidí,ovšem po opakovaném zamítnutí,vpuštění k Blair do pokoje se přeci jen dají,no do řeči,začalo to asi takhle. Serena začala propalovat Chucka pohledem a ten se trochu ošil,,netuším co s ní je!"Serena pokrčila rameny a pročísla si prsty vlasy ,,Já taky nevím,od té doby co se tak náhle zbalila a odjela jsem s ní nemluvila,prý má chřipku!" - ,,Třeba má opravdu chřipku a jen to zbytečně dramatizujem!" Serena po něm opět šlehla pohledem ,,nechceš mi konečně popravdě říct co se tam stalo,ne že bych byla vševědoucí,ale co si mám dát dohromady z toho,vy dva,opilí,v jednom pokoji?" Chuck sipovzdechl ,,Ale byli jsme OBA opilí!" na svou obhajobu zdůraznil slovo OBA ,,to tě taky omlouvá,protože kdybych zjistila,že byla opilá jen Blair tak přísahám,že bych tě zbavila toho,čemu ty u sebe říkáš...bože to nevyslovim,víš co myslim ne?!" Chuck na sucho polkl.

Blair mezitím,aniž by tušila že za ní přišli,si prohlížela různé organizace pro humánní potraty,povzdechla si /už jste pochopili proč nechce nikoho vidět/ povzdechne si a vytočí zde zmíněné telefonní číslo

Gilt hell (pozlacené peklo) - 2.kapitola/Zamilovat se přece můžete vícekrát za den

25. července 2011 v 15:05 | Blaira
2.kapitola/Zamilovt se přece můžete vícekrát za den
Blair vyskládala kufry na postel ve svém útulném hotelovém pokojíku,který byl celý laděn do odstínů hnědé a béžové,a také se o něj dělila se Serenou,načež si povzdechla ,,proč jsi mne aspoň dopředu nevarovala,že sebou povezem celý dětský tábor?" Serena se usmála a pokrčila rameny ,,copak bys pak jela? A stejně..." šťouchne do Blair loktem ,,neříkej že se ti to nelíbí!" Blair protočila oči v sloup a vykřikla na ní NE ,,a proč zrovna Chuck Bass? Proč si Nate nemoh vzít sebou třeba Dana?" zasnila se Blair,i když,ne že by po Danovi tak prahla,ale chtěla Serenu taky něčím naštvat,ale narovinu,naštva se Serena kvůli klukovi. Serena na ní udělala štěněčí pohled ,,kvit?" nabídla jí mír.

Blair se Serenou došli až k baru,kde na ně už čekal Nate s koktejly,Serena mu hned skočila kolem krku a začala cukrovat,pch,jestli s tím brzy nepřestanou,tak Blair vyvrátí svůj oběd, a Blair se chytla za břicho kde jí strašil nebezpečně škrundající žaludek,dýchala tedy zhluboka ,,chystáme se teda dneska někam?" změřil si Chuck pohledem Serenu a Nata,Blair se pohledem raději vyhnul. Nate se zvedl a zamilovaně si vedl Serenu za ruku,za nimi šli Chuck a Blair ,,můžu tě taky vzít za ruku?" zeptal se Chuck Blair, ta na něj jen nevěřícně koukala ,,musím jít sem!" popošla od Chucka na dva kroky a šla dál k autu.

Na party se chystali do Last Sun Night,v reprácích hrála zrovna nová letní píseň od Alexandry Stan,kterou rádia chválila jako pecku letošního léta,ale Blair se vůbec nelíbila. Nate a Serena si padly kolem krku a začali poskakovat do rytmu. Blair si sedla k baru a poručila si první vodku s tonikem,přisedl si Chuck,poručila si druhou vodku s tonikem,Chuck začal něco říkat,poručila si třetí vodku s tonikem a tak to šlo dál a dál. Nakonec,když si všimla že Chuck vedle ní už není,se zvedla a okamžitě se zřítila k zemi,za což mohla její opilost a deseticentimetrové podpadky,sundala si tedy boty a zmerčila Serenu jak se po někom plazí,ale Nate to nebyl,doplazila se tedy k Sereně a zatáhla jí za šaty, ta očividně pochopila a vzájemně (jak se podpírali) pajdali k autu. Nate jim otevřel,vypadal velmi naštvaně,ačkoli jistě nevěděl o tom,že se Serena málem vyspala s někým přímo na parketu,s někým koho nikdy v životě neviděla smím li dodat. Blair zavřela oči,třeštila jí hlava,opřela si čelo o chladné sklo a z hluboka dýchala.

Když konečně dojeli zpět do hotelu,dalo všem pořádnou práci dostat se vůbec z auta,Serenina dobrá nálada nakazila už i Nata,který,si zatím dělal vrásku mezi obočím. Blair se sama nechala táhnout Chuckem,který se očividně taky moc neopil,chytla se ho kolem ramen a pajdala po studené zemi,totiž její pád u baru jí přeci jen kotník trochu pochroumal,ale nenatékalo to. Blair potom co došli do pokoje zapadla do koupelny,kde se umyla a nadopovala se prášky,které by jí měly udržet při smyslech a vrátila se do pokoje ,,A! Padej do svého pokoje Chucku!" zařvala hned co ho zmerčila sedět v jednom z křesel, Chuck pokrčil rameny ,,to mi nedělej,poslechni si sama co se tam děje!" Blair se zaposlouchala,uf,zase se jí chce zvracet,Nate se očividně už na Serenu nezlobí, Blair si povzdechla a přitáhla si víc k sobě bílý saténový kabátek, no fajn ,sedla si na postel a z přebytečných polštářů udělala hranici přes postel,sama si lehla na větší půlku ,,za ty polštáře nevkročíš!" a přikryla se. Myslíte si že to je jen nevynné přátelské "vedle sebe" ležení? Jak myslíte,kdo mi teda vysvětlí,proč ráno už nebylo po žádné hranici ani stopy?

Gilt hell (pozlacené peklo) - 1.kapitola/b si myslí svoje

23. července 2011 v 18:18 | Blaira
1.kapitola - b si myslí svoje
Blair Waldorfová se protáhla a mocně zívla,jak by ne,je teprve půl sedmé ráno a ona už je na nohou,ale brzy pochopíte,když vám řeknu,že tohle je první ráno těch nejlepších prázdnin v jejím životě,tedy,abyste rozuměli,prázdnin,kterým Blair přikládá největší váhu. Dokončila právě střední školu a přijetí na Yale má už v kapse,takže se rozhodla hodit všechny povinnosti za hlavu a pořádně si je užít. Začne hned těď,pomalu se vlplížila přes koupelnu a prudce otevřela dveře sousedního pokoje s mocným ,,Vstávat!" ovšem hned co otevřela dveře,došlo jí,že to bylo tak trochu zbytečné,nádherná postel potažená bavlněným prostěradlem,byla absolutně netknutá. To Blair nepotěšilo,avšak...otevřela Sereninu skříň a už měla pro teno den co na sebe,dráždivé střevíčky s leopardím vzorem od Killah a stejnobarevné šatičky,s vypasovanou černou sukní od Ann Christine,skvěte zdůrazňovali barvu jejích očí a vlasů. Blair si vlasy nechala volně spadat na ramena a do zrcadla se na sebe usmála: ,,Jsi nejlepší" zašeptala si pro sebe.

Blair zatímco poklepávala podpadkem,pozorovala Serenu jak se snaží dát dohromady,celou noc propařila,co jiného ,,Ty chceš pokazit ten den,na který se tak těšíme?" pustila se do ní Blair,totiž aby bylo jasné, dnes má celá jejich New Yorská parta odjet na týden do jižní Francie a Blair se z nich těšila nejvíc. Blair zazvonil mobil, Sereně se částečně ulevilo,že se Blair konečně nevěnuje jí, a konečně se napila ze svého latté. Blair to vzala a začala vyřizovat,něco kvůli dopravě na letiště a dělala při tom,ehm,nepříjemné výrazy,které by každého odradili od hovoru s touto slečnou. V té chvíli kdy už se s ní chtěla pohádat, cinknul výtah a do pokoje vešel Nate a Chuck, vytetnění a usměvaví. Blair zaklapla telefon a oněmněle na ně zírala. ,,Tak kde vězíte jede se!" zvolal Nate a věnoval svůj nádherný úsměv Sereně, ta okamžitě vyskočila jak na pérku a věnovala mu letmou pusu ,,Kufry mám vedle v pokoji" Blair se uchichtla ,,Respektivě má jich celý pokoj a nikdo jiný než ty,je nebude odnášet!" pak zatřepala hlavou ,,bože o čem to mluvím,to vám přijde slušné přidat se k někomu na výlet!? A celý ho zkazit?!" tentokrát se rozhodl promluvit i Chuck ,,Ale pokud vím,tak Serena nás výslovně požádala abychom jeli!" Blair nadzvedla obočí ,,Serena výslovně zvala tebe?" tentokrát Chuck znejistil ,,Výslovně ne." ozvala zpoza Blair Serena ,,ale řekla jsem Natíkovi aby sebou vzal kamaráda pro Blair!" Blair zalapala po dechu ,,a myslela si jak? Že mi přivede...hmm nevim koho? Moc dobře si věděla že přivede ty-víš-koho!" Serena se zasmála, jelikož předevčírem byli na Hp sedmičce ;)

Blair seděla v limuzíně a všemožně se snažila dát najevo Chuckovi a Nateovi že jsou tu prostě páté kolo u vozu,ale i přesto si jako páté kolo u vozu připadala ona sama, Nate si něco špital se Serenou a ta se tomu smála jak prvňačka a Chuck něco horlivě domlouval do telefonu,ale když ho položil a pokusil se Blair věnovat,nesklidil o moc větší úspěch a byl odpálkován ostrou větou toho typu "překážíš" je pravda že Blair,se nechtělo být tento den nepříjemná,vždyť se na něj i tolik těšila,ale že bude se Serenou ne s Chuckem proboha! ,,Blair,medvídku,proč se tak mračíš budeš mít vrásky!" vytasila se Serena, to Blair naštvalo ještě víc,medvídku jí říkal jen její homosexuální otec a ona tu přezdívku sice nesnášela,ale od něj ji trpěla ale od Sereny ,,mám dost peněz si je nechat vylaserovat!" odsekla a dělala jak moc jí uchvacuje výhled z okna,i když zrovna jeli kolem benzinové pumpy. Serena si povzdechla ,,Já to tak nemyslela,a nezlob se na mne,vždyť sis taky mohla pozvat koho chceš?!" Blair nasadila úšklebek ,,jo a já bohužel pozvala tebe" Serena protočila očima ,,ježiš ak se zas tak moc neděje,taky mohl Nate pozvat Dana a ten mohl vzít pro změnu jenny!" tak (to již jistě pochopíte) bylo na Blair moc ,,Jistě,Dan..!" (povzdechla si a nasadila ten nejromantičtější výraz) ,,musím se mu zas někdy ozvat!"

Gilt hell (pozlacené peklo)/fanfiction úvod

22. července 2011 v 8:01 | Blaira
Nechte se přivést do VIP světa,světa plného krásných tváří,slávy,peněz,lesku a intrik.Nenajdeš li si v tomto světě místo,semele tě tak,že už nenajdeš sílu vrátit se ani do toho svého minulého života,ehm,trochu nižšího. Nemáte pořád strach,pořád máte chuť poznat tento svět,dobrá,tak pojďte.

Příběh pojednává o Blair Waldorf,která má za sebou první ročník studia na univerzitě Yale,avšak,teď je prázdninový čas,a Blair se vydává na léto domů a pak určitě na nějaký ten výlet ze svou přítelkyní Serenou van der Woodsen,ale že všechny kroky co uděláme jsou nevyzpytatelné,pozná sama velmi brzo.
 
 

Reklama