Únor 2012

omluva pro affifales

28. února 2012 v 17:10 | Blaira

"pro affifales, mrzí mě to..."

bohužel jsem zrovna na počítači, který má zastaralý skript...takže nemůžu komentovat doufám že vás to moc neraní, jak mile budu doma tak to napravím ;-)

Come and visit!

26. února 2012 v 23:36 | Blaira

"Bu bu bu graphicuju"

Takže se oficoš můj blog graficky přesouvá na lagra, doufám že to tam taky navštívite a zhodnotíte, fakt dík :D


TVD - 3x16 stills

26. února 2012 v 23:34 | Blaira |  tvdstills3

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nový "podblog!"

26. února 2012 v 23:12 | Blaira

www.layoutgraphic.blog.cz

navštivte MŮJ grafický blog

Jsem zcela okouzlena novým filmem!

25. února 2012 v 10:03 | Blaira |  XOXO Blaira

"Ostrov aneb Já chci žít!"

V blízké budoucnosti si bohatí pořizují životní pojistku - klon, který jim v případě potřeby poskytne orgány. Tyto bytosti jsou zadržovány v podzemním bunkru pod zástěrkou zamořeného zemského povrchu. Dva "produkty" ovšem lež prohlédnou, utečou a rozhodnou se osvobodit i své druhy... Píše se rok 2019 a Lincoln 6-Echo patří ke šťastlivcům, kteří přežili kontaminaci Země a nyní žijí v rozsáhlém moderním Institutu pod neustálým dohledem. Spřátelí se tam s půvabnou dívkou Jordan 2-Delta, která je vylosována, aby se přesunula na Ostrov. Údajně je to jediné místo na zeměkouli, které není zamořeno, a všichni touží po tom, aby tam mohli odcestovat. Jenže Lincolna na rozdíl od ostatních pronásledují neodbytné otázky, na něž hledá odpověď. A když se mu podaří vniknout do technického sektoru, zjistí, že všichni obyvatelé Institutu jsou součástí děsivého experimentu s klonováním, že Země není zničená a Ostrov neexistuje. Také Lincoln a Jordan jsou klony skutečných lidí, jimž mají poskytnout náhradní orgány pro transplantaci. Dvojici se podaří uprchnout, a přestože svět lidí je pro ně nebezpečný a v mnohém nepochopitelný, vědí, že svobodu si musejí vybojovat nejen pro sebe, ale i pro ostatní vězněné bytosti určené k likvidaci… Snem každého je být vybrán pro cestu na tajemný ostrov. Z dílny režiséra Michaela Baye (Armageddon, Skála) přichází akcí napakovaná jízda v rychlém pruhu, přímo "OHROMUJÍCÍ ÚTOK NA VAŠE SMYSLY!" - Clay Smith, The Insider. Ewan McGregor (Hvězdné války, Velká ryba) a Scarlett Johanssonová (Dívka s perlou, Ztraceno v překladu) vedou hvězdné obsazení jako rezidenti v izolované, supermoderní komunitě. Když zjistí, že nejsou nic jiného než pouhé klony, cennější mrtví než živí, pokusí se o odvážný útěk. Obklopeni neznámým prostředím, pronásledováni týmem žoldáků v jejich stopách, musí riskovat život i svobodu při záchraně těch, které nechali za sebou. A odhalit pravdu o tom, co skrývá Ostrov. (oficiální text distributora)

+ ještě jedna fakticky skvělá písnička

..."It´s time to be strong!"...
+ ještě další :-)


Omluvte mou neschopnost zapamatovat si 80 firem české republiky ;-)

21. února 2012 v 15:10 | Blaira |  XOXO Blaira

"Řeky,města,firmy v ČR"

Ach ano, tento týden před jarními prázninami je krajně neúprosný a tím se všem chci také omluvit že tu 100% do pátka nebudu! Těch písemek je fakt moc a učitelé se asi rozhodli že když už, TAK UŽ! I při těláku,ovšem učinila jsem takový svůj soukromý rekord ale o tom snad později, tento článek má prostě zpravit o:

HIATUS DO 25.2. A NAVŠTIVTE LAYOUTGRAPHIC.BLOG.CZ

Novinky ohledně mého já a blogu.cz - P.S. ne nekončím

20. února 2012 v 6:47 | Blaira

"Ho ho ho vracím se zpět do svého dětství!"

Tak co tahle nadpis znamená, asi tohle vážení! Už asi přes šest let funguje grafický blog layoutgraphic, už asi šest let na něj chodím protože se mi moc líbí, a po těch šesti letech se stávám leadrem, no věřili by jste tomu?!

Informace o blogu:
  1. Plánuju vyrobit design pro blog ( o jarních prázdninách - 25.2.-4.3) který samozřejmě nejprve předložím ostatním spoluadminům ke schválení
  2. Hodlám spoluadminy protřídit, nejde, aby tam ten dotyčný měl svou adresu na blog v menu ale žádná aktivita nezaznamenána
Tak to jsou takové důležité dva body ;-)

www.layoutgraphic.blog.cz
Gossip girl - stills 5x16 and 5x17

17. února 2012 v 15:10 | Blaira |  SOE5S
5x16
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
5x17
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com