Prosinec 2011Vote for your favourite guy!

27. prosince 2011 v 13:49 | Blaira |  news
MÁM DILEMA. Bolí to, cítím to, přemýšlím o tom každo minutou! Koho mám k čertu vybrat?! Tolik oblíbenců!
Jisté je že S TŘICETIPROCENTNÍ PŘEVAHOU VÍTĚZÍ IAN SOMERHALDER, ale přeci jen...Ed Westvick <3
Objednaný design pro www.btvsweb.blog.cz

26. prosince 2011 v 13:12 | Blaira |  order layouts

Pokud se ti líbí (adminko blogu www.btvsweb.blog.cz) tak mi pošli svůj e-mail a
já ti na oplátku pošlu na e-mail přihlašovací údaje k vzorovému blogu aby
sis ho mohla nastavit

Přeji vám více krásného, méně špatného!

25. prosince 2011 v 11:51 | Blaira |  XOXO Blaira
K Vánocům jste (doufám) dostali to co jste si přáli,nebo aspoň to co odpovídalo vašim mravním zvyklostem, ale i přesto jací jste byli, nebo jací budete! Vám k Vánocům přeji hodně štěstí,lásky a i to zdraví. A věřte mi, i když jste třeba nedostali všechno (přeci jen, vaši rodiče bojují s krizí denně) jestli jste doma, v obýváku voní stromeček, cukroví a svíčky. V televizi běží pohádky a kolem je celá vaše nejbližší rodina, tak patříte mezi ty nejšťastnější, a přesně to bych vám také moc ráda popřála.

MENŠÍ ZPRÁVA PRO AFFIFALES
I přesto že vás mám moc ráda, musím vám říci, že tu je opravdu někdo na kom mi záleží víc (typli jste správně, myslím rodinu) a přes Vánoční svátky, bych neměla sedět u počítače a hledat novinky, které by vás jistě potěšili, ale mě to ubere čas. Tohle není žádný konec, jen přes svátky, tu budu maximálně hodinu denně,takže prosím, nezlobte se,když nebudete mít každý den komentář


Teď je na místě říci: ,,Zemřela legenda!"

20. prosince 2011 v 11:40 | Blaira |  XOXO Blaira
Skutečně se to stalo, opět zemřel další vyjímečný člověk, který se může hrdě přiřadit k osobnostem jako je T.G.M. nebo i Ladislav Smoljak. Pro český národ je to nenahraditelná ztráta a nyní je jen otázkou, jestli se češi nad jeho odkazem zamyslí a budou v něm pokračovat.Ještě před prezidentovou smrtí, jsem měla tu čest shlédnou jeho divadelní hru Audience a i naní je vidět, jak nadaný a chytrý člověk to byl. On měl totiž schopnost mimořádného diplomata, díky které o něm věděl celý svět. A celý svět by se měl jeho památce poklonit. Moc mne mrzí že se nedostanu k poslednímu rozloučení, mé rodiče snad ano... A přesto, vážně zemřela legenda. On byl u toho když celý národ chrastil klíči a křičel "Už je to tady" nezaslouží si aby se na něj zapomělo.

Pozn.aut.: včera jsem koukala na film Kolja, po deseti letech a bylo to něco úžasného, prtože když jsem se na něj koukala poprvé když jsem byla ještě vážně malá, tak jsem všechno prožívala jen ze strany Koljy, bylo zajímavé jak se mi postupem času mění hrdinové.


The vampire diaries - spoiler

20. prosince 2011 v 10:40 | Blaira |  tvdnews

Julie Plec said:

"Neviděli jsme Rebeccu v poslední době. Skutečnost, že Elena zabila svou upíří přítelkyni způobí hodně problémů, "