Svět nikdy nepochopím

13. srpna 2011 v 19:49 | Blaira |  XOXO Blaira
Svět nepochopím,nikdy, pořád je to jinak,každou chvíly říká každý něco jiného a každý chce jen vzrůšo ve svém životě každý křičí jak si chce užít mládí,ale to já přece taky,jen nemám zájem na tom se zabít! Zrovna jsem četla kritiky na tu novou písničku od Lady Gaga - The Edge og Glory...prej je nudná, nezaujala! Prý se Lady Gaga moc nevytáhla? Ale přemýšlej vůbec,vždyť hudba nemá bejt o tom,jak je u toho nahá,nebo jak znázorňuje orgasmus a další sado maso praktiky, všimněte si,že u horších Gagin písniček (třeba Bad Romance) byli kritiková naprosto ohromení "ta je úžasná,báječná" říkali, a jednou napíše Gaga skvělej text i ta hudba k tomu je báječná (opravdu hrozně mne štve taková ta dnešní móda "to zasekávání" třeba zpívá a uprostřed začne dělat eeee nebo popopopopoker face..to je hrozný) tohle má grády a text,ale není tam nahá,jen zpívá! Do háje z Gagou! Uch ani nechápu proč mne to tak dopálilo,možná proto že mne štve, jak to dnes vypadá s kulturou! Kde není sex! Nebude vystoupení! Ale teď trochu z jiného soudku, stahuji si ten nový film Monte Carlo! Jsem tedy zvědavá jaké to bude,zatím je sice jen v angličtině ale já to tak mám raději, díky tomu si i některé fráze zapamatuji :D no,viděli jste to už někdo? Je to fajn? Já vám pak sama dám tip až si to shlédnu!

KONEČNĚ! BRATR - odjel na tejden na tábor,ani nevíte jak se mi ulevilo..a dále JEŽIŠ JÁ SE ZBLÁZNÍM! nevyspala jsem se! Nesnáším bydlet v paneláku! Mne normálně přes noc zase vytopili! Jak se mám asi vyspat když mi prší do postele!

Mám to zajímavej život - adieu
AKTUALIZACE - 20:00-tAK TEDA koukam na to slíbené Monte Carlo,bože! Co jsem si zas vyslechla od matky ohledně stahování a možnosti natáhnutí viru (jako ten film mi to neulehčil,stahoval se pět hodin!) ale výsledek stojí za to! Na ulož to je i s titulkama - a ten film? Leighton září věřte mi - chcete taky stáhnout s vloženými titulky?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Daisy Daisy | 13. srpna 2011 v 19:54 | Reagovat

já tenhle svet nepochopim nikdy.. jinak ta písnička je skvelá jen oni pořád hledaj nedostatky :/

2 Lucy ► fans-leighton.blog.cz /Affs Lucy ► fans-leighton.blog.cz /Affs | Web | 14. srpna 2011 v 10:28 | Reagovat

Svět je těžký pochopit :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama