Nekonečný příběh

12. července 2011 v 13:02
Příběh mladého kluka Bastiána Baltazara Buxe vás přivede do tajemného světa obrů, nemožných osůbek a prapodivných příhod. Na hřbetě šťastného draka Falca projedete celou tajemnou říší Fantázie!
Příběh o tlouštíkovi Bastiánovi, nesmělém a všemi spolužáky vysmívaném chlapci, synovi nikoho, zavede čtenáře do zvláštního světa. Je jím Fantázie a Bastián se do ní dostane skrze stránky neméně zvláštní knížky. Spolu s chlapcem Átrejem synem všechprožije na Veliké Cestě Hledání četná dobrodružství. Nejednou se ocitne v nebezpečí, stane se z něj hrdina a zmoudří. Nakonec se vrátí tam, kde je jeho místo mezi lidi. Nekonečný příběh byl několikrát zfilmován.
Hodnocení blogu: Já osobně když jsem knihu dostala asi k devátým vánocům, jsem se do toho moc nehrnula, nelákalo mne to :) o pár let později jsem zrovna neměla co číst tak jsem hmátla po této knížce a světe div se úplně mne pohltila,musela jsem jí přečíst celou jinak bych prostě neusnula :) Příběh je o tom,že jsem si i já dokázala představit Pelerín (noční les) nebo milión barev pouště :) Je to prostě knížka která stojí za to přečíst si ji !
Knihu napsal německý spisovatel Michael Ende!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama