Gossip girl ~ názory lidu

14. července 2011 v 15:05 | Blaira |  news
Blaira vám jen zde na blogu přináší jedinečné názory lidstva na gossip girl! Tyto názory máme díky SerialZone a některe mají hezkou pointu!

Venda:):Z knížek jsem byla a doufám, že ještě budu nadšená. Je to taková nenáročná literatura a pokud máte čas na čtení a chce se vám číst, za pár hodin máte jednu Gossip Girl za sebou. Na dovolenou ideální ;)
V podobném duchu bych hodnotilaa i seriál. Prostředí nanejvýš příjemné, prostý, ale velice vtipný a chvílemi i zajímavý děj... Další z mnoha seriálů odehrávajících se v New Yorku a ukazuje jej zase v jiném světle - světle Upper East Sder's :).
Jelikož mě, jako 16leté dívce, která by měla snít o podobném princi jako je seriálový Nathan Archibald (to je další věc, co se mi na seriálu líbí - jména:) ), tato postava je mi nejméně sympatická. Já mám ráda Blair - super mrcha se vším všudy :). Jinak snáším jakž takž všechny - na tento typ seriálu jsou postavy poměrně barevné:)
Líbí se mi to 'relativní tajemno' v podobě Gossip Girl. Do seriálu to vnáší jistou zajímavost, kvůli kterému mu třebá já dávám přednost před O.C a podobnými seriály.
Sice mám mnohem mnohem mnohem radši knihy, seriál ráda dokoukám, ale už se k němu nevrátím.

Scr00chy:O.C. se mi líbilo, tohle je od stejného člověka, ale trochu jiný kafe. Viděl jsem teprve asi pět epizod, ale jakýmsi zvrhlým způsobem se mi to líbí. Guilty pleasure jak stehno. Je to plné krásných mladých lidí, na které se dobře kouká, hraje tam pěkná hudba a je to hezky natočený. Co víc si přát? Možná Kristen Bell ;)

Alyssa18:Tak jsem se právě dodívala na poslední díl třetí série (nerada to přiznávám, ale opravdu zapracovala zvědavost:-)) a nutno říct, že Serena mi už ke konci lezla šíleně na nervy, a kdybych neriskovala, že tím poškodím vlastní monitor, tak ji s chutí nakopu do zadku, o Jenny raději ani nemluvím. Nad vodou ten seriál drželi jen Chuck a Blair, kteří jako jediní dospěli (i když jen částečně). Určité ponaučení z toho ovšem plyne - je to krásná ukázka toho, jak rozpoznat lidskou blbost a v reálném životě se jí vyhnout. Seriálu dávám 40% a pokud ho mám doporučit, tak jedině velmi nenáročným nadšencům a jedině v originálním znění, český dabing opět ukázal, jak umí být nesnesitelný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama