Gilt hell (pozlacené peklo) - 3.kapitola/Víte jak důležité je mít ochranu?

28. července 2011 v 12:25 | Blaira |  povídka gilt hell
3.kapitola - Víte jak důležité je mít ochranu?
Blair pomalu otevřela oči a párkrát zamrkala,nějak nemohla vstřebat to co právě vidí,šťouchla do toho v ujištění jestli je to skutečné a pak vyskočila z postele ,,Chucku?!" vykřikla a stáhla z něj peřinu,on sám ještě nestačil zareagovat jen dvakrát mrkl ve znamení,že žije. ,,Ó můj bože,že tys na mne šahal!" Chuck se na ní dívá,leží tam jen ve spodním prádle a cukají mu koutky ,,To by mě ani ve snu nenapadlo!" ale koutky mu cukají pořád. Blair se od něj odvrátila ,,Bože,je mi z tebe na zvracení!" poznamenala Blair na účet jeho čestnosti,oblékla se a s mocným bouchnutím dveří odešla zavolat si taxíka,tyhle prázdniny asi nebudou patřit mezi ty nejslavnější, povzdechla si.

O tři týdny později
Serena se setká s Chuckem,před Blaiřiným bytem,sice nejdřív dělají,že jeden druhého nevidí,ovšem po opakovaném zamítnutí,vpuštění k Blair do pokoje se přeci jen dají,no do řeči,začalo to asi takhle. Serena začala propalovat Chucka pohledem a ten se trochu ošil,,netuším co s ní je!"Serena pokrčila rameny a pročísla si prsty vlasy ,,Já taky nevím,od té doby co se tak náhle zbalila a odjela jsem s ní nemluvila,prý má chřipku!" - ,,Třeba má opravdu chřipku a jen to zbytečně dramatizujem!" Serena po něm opět šlehla pohledem ,,nechceš mi konečně popravdě říct co se tam stalo,ne že bych byla vševědoucí,ale co si mám dát dohromady z toho,vy dva,opilí,v jednom pokoji?" Chuck sipovzdechl ,,Ale byli jsme OBA opilí!" na svou obhajobu zdůraznil slovo OBA ,,to tě taky omlouvá,protože kdybych zjistila,že byla opilá jen Blair tak přísahám,že bych tě zbavila toho,čemu ty u sebe říkáš...bože to nevyslovim,víš co myslim ne?!" Chuck na sucho polkl.

Blair mezitím,aniž by tušila že za ní přišli,si prohlížela různé organizace pro humánní potraty,povzdechla si /už jste pochopili proč nechce nikoho vidět/ povzdechne si a vytočí zde zmíněné telefonní číslo


Druhý den řekla Blair své matce jen tak mimochodem u snídaně,že teď stráví týden u své kamarádky Sereny,její matka nadzvedla obočí ,,Myslela jsem,že spolu teď moc nevycházíte?" Blair nasadila falešný úsměv ,,klamný dojem!". Její matka pokývala hlavou ma dál se věnovala svému časopisu. Blair se tedy zvedla,oblékla si svůj Chanelovský kabátek a vyrazila pryč. O pár minut později se ovšem Serena van der Woodsen objeví u Blair doma opět se stejnou prozbou,že by chtěla Blair vidět,na odpověď že Blair není doma nebrala ohledy a vešla k Blair do pokoje,rozsvécený monitor s otevřenou stránkou ji ovšem zarazí,takže tohle je ten problém? Povzdechla si, zavřela tu stránku,aby Blair ještě neměla potíže s rodiči a vytočila Chuckovo číslo. ,,tak tomuhle určitě neuvěříš!" varovala ho předem.

Serena stála s Chuckem před svým bytem,kam jí dovezl ,,nechceš jít na chvíli nahoru?" Chuck pokrčil rameny,očividně to ještě nerozdýchal,vyjeli společně nahoru výtahem a Serena nechala Chucka v obývacím pokoji a sama odešla do svého pokoje se převléknout ,,no to ti to trvalo!" poznamenala Blair příchozí Sereně,ta jí věnovala jen zaražený výraz ,,co se děje?" zeptala se Blair ,,jdu snad nevhod? Pochop když se teď vrátím domů podpořím jen v matce myšlenku že nejsme kamarádky!" Serena na ní jen koukala ,,Blair vyděla jsem tu stránku kterou sis prohlížela!" teď na ní pro změnu nechápavě koukala Blair, ve dveřích se objevil Chuck ,,ehm! Mohli byste mi vysvětlit co se vám přesně teď honí v hlavinkách?" Serena jí to řekla a Blair protočila oči v sloup ,,bože a to ste se mne nemohli nejdříve zeptat?!" vykřikla ,,a tos nám to nemohla říct?" vykřikla pro změnu Serena ,,mohla bys na chvíli odejít,vysvětloím mu to!" řekla Blair a Serena sice uraženě,ale přeci jen odešla ,,Chucku," začla Blai a přistoupila k němu ,,je sice pravda,že tehdá hrozilo,že skutečně otěhotním,ale existují i takové pilulky PO,víš,a ta stránka,no,chtěla jsem jen zjistit,co se děje,kdybych si jí nevzala chápeš?" Chuck se díval do země,Blair ho vzala za bradu ,,opravdu si myslíš,že bych ti to neřekla? Nebo se by se ti líbila představa malého Chucka Basse?" ušklíbla se a za dveřmi se rozchechtala Serena ,,nebo malé Blair Waldorfový,to by bylo jistě lepší!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy ►fans-leighton.blog.cz/Affs Lucy ►fans-leighton.blog.cz/Affs | Web | 28. července 2011 v 12:57 | Reagovat

Ahoj u mě je vyhodnocení kontroly affs ;).. promiň za zkopírovaný komentář ale nechci to psát každému zvlášť =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama