Gilt hell (pozlacené peklo) - 2.kapitola/Zamilovat se přece můžete vícekrát za den

25. července 2011 v 15:05 | Blaira |  povídka gilt hell
2.kapitola/Zamilovt se přece můžete vícekrát za den
Blair vyskládala kufry na postel ve svém útulném hotelovém pokojíku,který byl celý laděn do odstínů hnědé a béžové,a také se o něj dělila se Serenou,načež si povzdechla ,,proč jsi mne aspoň dopředu nevarovala,že sebou povezem celý dětský tábor?" Serena se usmála a pokrčila rameny ,,copak bys pak jela? A stejně..." šťouchne do Blair loktem ,,neříkej že se ti to nelíbí!" Blair protočila oči v sloup a vykřikla na ní NE ,,a proč zrovna Chuck Bass? Proč si Nate nemoh vzít sebou třeba Dana?" zasnila se Blair,i když,ne že by po Danovi tak prahla,ale chtěla Serenu taky něčím naštvat,ale narovinu,naštva se Serena kvůli klukovi. Serena na ní udělala štěněčí pohled ,,kvit?" nabídla jí mír.

Blair se Serenou došli až k baru,kde na ně už čekal Nate s koktejly,Serena mu hned skočila kolem krku a začala cukrovat,pch,jestli s tím brzy nepřestanou,tak Blair vyvrátí svůj oběd, a Blair se chytla za břicho kde jí strašil nebezpečně škrundající žaludek,dýchala tedy zhluboka ,,chystáme se teda dneska někam?" změřil si Chuck pohledem Serenu a Nata,Blair se pohledem raději vyhnul. Nate se zvedl a zamilovaně si vedl Serenu za ruku,za nimi šli Chuck a Blair ,,můžu tě taky vzít za ruku?" zeptal se Chuck Blair, ta na něj jen nevěřícně koukala ,,musím jít sem!" popošla od Chucka na dva kroky a šla dál k autu.

Na party se chystali do Last Sun Night,v reprácích hrála zrovna nová letní píseň od Alexandry Stan,kterou rádia chválila jako pecku letošního léta,ale Blair se vůbec nelíbila. Nate a Serena si padly kolem krku a začali poskakovat do rytmu. Blair si sedla k baru a poručila si první vodku s tonikem,přisedl si Chuck,poručila si druhou vodku s tonikem,Chuck začal něco říkat,poručila si třetí vodku s tonikem a tak to šlo dál a dál. Nakonec,když si všimla že Chuck vedle ní už není,se zvedla a okamžitě se zřítila k zemi,za což mohla její opilost a deseticentimetrové podpadky,sundala si tedy boty a zmerčila Serenu jak se po někom plazí,ale Nate to nebyl,doplazila se tedy k Sereně a zatáhla jí za šaty, ta očividně pochopila a vzájemně (jak se podpírali) pajdali k autu. Nate jim otevřel,vypadal velmi naštvaně,ačkoli jistě nevěděl o tom,že se Serena málem vyspala s někým přímo na parketu,s někým koho nikdy v životě neviděla smím li dodat. Blair zavřela oči,třeštila jí hlava,opřela si čelo o chladné sklo a z hluboka dýchala.

Když konečně dojeli zpět do hotelu,dalo všem pořádnou práci dostat se vůbec z auta,Serenina dobrá nálada nakazila už i Nata,který,si zatím dělal vrásku mezi obočím. Blair se sama nechala táhnout Chuckem,který se očividně taky moc neopil,chytla se ho kolem ramen a pajdala po studené zemi,totiž její pád u baru jí přeci jen kotník trochu pochroumal,ale nenatékalo to. Blair potom co došli do pokoje zapadla do koupelny,kde se umyla a nadopovala se prášky,které by jí měly udržet při smyslech a vrátila se do pokoje ,,A! Padej do svého pokoje Chucku!" zařvala hned co ho zmerčila sedět v jednom z křesel, Chuck pokrčil rameny ,,to mi nedělej,poslechni si sama co se tam děje!" Blair se zaposlouchala,uf,zase se jí chce zvracet,Nate se očividně už na Serenu nezlobí, Blair si povzdechla a přitáhla si víc k sobě bílý saténový kabátek, no fajn ,sedla si na postel a z přebytečných polštářů udělala hranici přes postel,sama si lehla na větší půlku ,,za ty polštáře nevkročíš!" a přikryla se. Myslíte si že to je jen nevynné přátelské "vedle sebe" ležení? Jak myslíte,kdo mi teda vysvětlí,proč ráno už nebylo po žádné hranici ani stopy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Honey_Money :P Honey_Money :P | Web | 25. července 2011 v 16:56 | Reagovat

ty jsešš rovnou celá Cecyla von Ziagersová :D fakt ty piš místo ní GG.. :D těším se na další díl

2 Márč Márč | Web | 25. července 2011 v 20:34 | Reagovat

tak to je dobrý :-)

3 Zdenča Zdenča | Web | 26. července 2011 v 14:15 | Reagovat

Wow, už se těšim na další díl! :) Upozorním tě na chybu v nevynně se píše měkké I :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama